KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16107463
nr 1610 7463
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hamnmotiv. Olja på duk, 58x99 cm, yttermått inklusive ram: 77x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:12:00
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr